Puntu bila doaz talde guztiak
Touringeko Gizonen talde nagusiak etxean jokatuko du, eta Ereintzako talde guztiek. Areto futbolean, Gamonek etxean du partida eta Ostikok etxetik kanpo. Saskibaloian, berriz, Gizonen Bigarren mailakoak eta Gazte Mailakoak etxean jokatuko dute, gainontzekoak, etxetik kanpo.
FUTBOLA
Gizonen Hirugarren Maila
- Touring-Anaitasuna (lar. 16:30) Fanderia, Errenteria-Orereta
Emakumeen Ohorezko Erregional Maila
- Goierri-Touring (lar. 16:00) Igartza, Beasain
Gizonen Gorengo Maila
- Touring-Ostadar (igan. 16:30) Fanderia, Errenteria-Orereta
Gizonen Lehen Erregionala Kopa M-2
- Allerru-Beti Ona (lar. 15:30) Plazeta, Lezo
Mutil Gazteen Ohorezko Maila
- Vasconia-Touring (lar. 17:30) Puio, Donostia
- Sanpedrotarra-Beti Ona (lar.17:30) Trintxer, Pasaia
Mutilen Gazteen Gorengo Maila
- Touring -Arrupe (igand. 18:30) Fanderia, Errenteria
Mutilen Gazteen Lehen Maila Igoera Fasea M4
- Touring-Ordizia (lar. 12:30) Fanderia, Errenteria-Orereta
Mutilen Gazteen Lehen Maila Kopa 1M
- Zarautz-Orereta Kafea (igand. 12:45) Asti Txiki, Zarautz
Mutilen Gazteen Lehen Maila Kopa M3
- Beti Ona-Eibartarrak (igand. 15:30) Beraun, Errenteria-Orereta
Informazioa
- Touringen gainontzeko taldeen berri izateko, klik egin esteka honetan.
- Beti Onaren gainontzeko taldeen berri izateko, klik egin esteka honetan.
- Orereta Kafearen gainontzeko taldeen berri izateko, klik egin esteka honetan.
ARETO FUTBOLA
Gipuzkoako Gizonen Bigarren Maila
- Gamon KE-Zaldibi (or.20:30) Beraun, Errenteria-Orereta
- Mondrate-Ostiko Sindikato taberna (lar.18:15) Musakola, Arrasate
ESKUBALOIA
Gizonezkoen Espainiako Lehen Maila Nazionala
- Ereintza Aguaplast-BM Utebo (lar.19:30) Galtzaraborda, Errenteria-Orereta
Emakumeen Zilarrezko Maila
- Ereintza Bitek-Grupo Kursaal Basauri (lar. 17:15) Galtzaraborda, Errenteria-Orereta
Gizonen Senior Mailako Euskadiko Liga
- Ereintza Bessier-Saieko (Zehaztu gabe)
Mutilen Gazte Mailako Euskadiko Liga
- Ereintza Aguaplast-Eibar (Zehaztu gabe)
Nesken Gipuzkoako Gazte Mailako Liga
- Ereintza Aguaplast-Elgoibar (igand. 10:00) Bekoerrota, Lezo
Informazioa
- Ereintzako gainontzeko taldeen berri izateko, klik egin esteka honetan.
SASKIBALOIA
Emakumeen Gipuzkoako Lehenengo Maila
- Añorga-Vivanta Oiarso OSKT (lar. 18:00) Benta Berri, Donostia
Gizonen Gipuzkoako Bigarren Maila
- Contubi Oiarso OSKT-Eibar (lar. 20:00) Don Bosco, Errenteria-Orereta
Gizonen Gipuzkoako Hirugarren Maila
- Aldapeta Maria ikastetxea-Oiarso OSKt (or. 21:15) Txomin Madinabeitia, Donostia
Gazte Mailako Mutilak
- Oiarso OSKT-Hernani (lar. 18:00) Don Bosco, Errenteria-Orereta
- Oiarso OSKT 06 (Atsedena)
- Oiarso OSKT 07 (Atsedena)
Informazioa
- Oiarsoko gainontzeko taldeen berri izateko, klik egin esteka honetan.