Errenteria-Oreretako haur eta gazteen kirol taldeen asteburuko emaitzak
FUTBOLA
Mutil Jubenilen Ohorezko Maila
- Touring-Ekintza 1-2
Mutilen jubenilen Lehenengo Maila kopa
- Allerru B-Orereta KafeaB 1-0
- Beti Ona-LAndetxa 0-0
- Orereta Kafea A- Touring 0-1
Nesken Ohorezko Kadete Maila
- Zarautz-Touring 0-3
Mutilen Ohorezko Kadete Maila
- Astifgarragako Mundarro-Beti Ona 0-1
- Oiartzun-Touring 1-0
Nesken Lehenengo Kadete Maila
- Touring-Oiartzun 0-2
Mutil Kadeteen Lehenengo Maila Kopa
- Touring A-Beti Gazte 2-3
- Oiartzun-Beti Ona 1-0
- Behobia B-Orereta Kafea 5-1
- MariñoA-Touring B 1-0
Nesken Ohorezko Haurren Maila
- Touring-Anaitasuna 0-1
Mutil Haurren Ohorezko Maila Eskolartekoa
- Touring (-)
- Beti Ona (-)
Mutilak Infantil Txiki Eskolartekoa
- Allerru- Touring 0-6
- Orereta Kafea-Antigua Luberri 0-2
- Hernani-Beti Ona 2-0
Mutil Haurren Lehenengo Maila Eskolartekoa
- Orereta Kafea-trintxerpe 6-1
- Oiartzun-Touring 9-0
- Beti Ona-Allerru 1-0
ESKUBALOIA
GIPUZKOAKO TXAPELKETA
Jubenil Mesken 2. Fasea
- Ereintza Beissier-Egia 21-29
Jubenil Mutilen 2. Fasea
- Ereintza-Bacalaos Santymar Hondarribia Bidasoa 22-6
Kadete Nesken 2. Fasea
- Alaia C-Ereintza Beissier 17-25
- Ereintza Lisomat (Atsedena)
- Ereintza Todo Terreno-Ordizia Oiangu 23-26
Kadete Mutilen 2. Fasea
- Ereintza Beissier-Amenabar A 25-28
- Ereintza Todoterreno-Karakate Elgoibar 26-10
Neska Haurrak
- Eibar-Ereintza Aguaplast 20-18
Mutil Haurrak
- Ereintza aguaplast (-)
Haurren Bigarren Fase Maskulinoa-Azkeneko Fasea B
- Saiako La Salle Horia-Ereintza Lisomat 14-16
Foru Aldundiko Torneoa Mutil Haurrek B
- LEK Arrasate Esku baloi-Ereintza Todoterreno 23-20
SASKIBALOIA
Gazte Mailako Neskak Errendimendua. Igoera Faseak
- Oiarso-Easo Universidad de Deusto 39-35
Gazte Mailako Mutilak Partaidetza
- Oiarso-Ama Guadalupekoa Hondarribia 76-43
Kadete Mailako Neskak Partaidetza
- Super Amara Oiarso-Añorga B 47-45
- Saski Axular-Vivanta Oiarso 46-28
Infantil Handi Mutilak, Partaidetza
- Oiarso Handi-Erroibide Irun 65-25
Infantil Txiki Neskak Partaidetza
- Ostadar-Super Amara Oiarso Txiki A 48-40
Infantil Txiki Mutilak Partaidetza
- Oiarso Txiki-Oiarso Txiki B 56-8